Za nami najważniejsza sesja w roku. Prezydent miasta otrzymała dzisiaj wotum zaufania i absolutorium za ubiegły rok. Nie zabrakło jednak krytycznych uwag.

Dzisiejsza sesja Rady Miasta miała ściśle określony przebieg. Jednym z jej pierwszych punktów było rozpatrzenie raportu o stanie gminy za 2021 rok. Prezydent Anna Mieczkowska mówiła o Kołobrzeskiej Karcie Mieszkańca, profilaktyce i ochronie zdrowia, pomocy społecznej, inwestycjach i remontach ale też demografii.

Podczas debaty nad tym raportem głosy radnych były rożne. Część doceniała prezydent za działania realizowane w czasie pandemii. Uwagi mieli radni opozycyjni. Według szefa klubu PiS, M. Bejnarowicza, Kołobrzeg jest miastem niewykorzystanych szans. Jacek Woźniak uważa natomisat, że w ostatnim roku miasto nie posunęło się w rozwoju „nawet o krok”.

Za udzieleniem wotum zaufania a później absolutorium prezydent, głosowali radni Kołobrzeskich Razem, Nowego Kołobrzegu, a także K. Plewko, I. Zielińska i A. Dąbkowski. Przeciw byli radni PiS i J. Woźniak i w przypadku absolytorium także Karolina Szarłata Woźniak.

Komentarze  
+14 # informatyka 2022-05-26 10:22
handel trwa na ul.Reymonta i za co zaufania?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-10 # rob 2022-05-26 12:46
Pis demontuje Polske -i za co zaufanie ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # aTomek 2022-05-26 21:46
Kołobrzeski układ ma się dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # nic nie widzący 2022-05-27 09:44
Proszę o odpowiedź na pytanie: na czym polega "demontaż Polski"??? Proszę w wielkim skrócie. Może ja się też dowiem o co chodzi z tym brakiem demokracji, łamaniem konstytucji,czy brakiem wolności dla (edit). Jak mnie uświadomisz skutecznie idę z tobą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook