Według ostatnich prognoz, pierwszy weekend wakacji, ma być wyjątkowo ciepły, a co za tym idzie na plaży pojawi się wielu amatorów takiego wypoczynku. Nad ich bezpieczeństwem jak zawsze będą czuwali ratownicy, którzy w tym roku, doczekali się nowych stanowisk.

Na razie są trzy, ale możliwe, że pojawi się ich więcej. Są estetyczne i przede wszystkim dają schronienie ratownikom, którzy strzegą naszych plaż. Mowa tutaj o nowych domkach, które pojawiły się na kołobrzeskiej plaży.

Jeżeli domki się sprawdzą to stopniowo będą się pojawiać kolejne, a jeśli chodzi po ratowników, to częśc z nich już w Kołobrzegu, ponieważ sezon kąpieliskowy zaczyna się już od soboty. Łącznie zaplanowanych jest 11 kąpielisk. W szczycie sezonu, nad naszym bezpieczeństwem czuwa około 60 ratowników.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook