W miniony weekend odbył się koncert z okazji XI edycji Festiwalu Opery i Operetki „Muzyka dla wszystkich”. Na deskach kołobrzeskiego amfiteatru wystąpili artyści Teatru Wielkiego w Łodzi, znani również na polskich i międzynarodowych scenach teatralnych, operowych i muzycznych.

W miniony weekend kołobrzeska publiczność już po raz jedenasty przeniosła się do świata muzyki operowej. Wszystko za sprawą Festiwalu Opery i Operetki „Muzyka dla wszystkich”. Jak mówi Jerzy Wolniak, to jedyny Festiwal muzyki klasycznej na wybrzeżu, który odbywa się latem. W sobotę na deskach kołobrzeskiego amfiteatru wystąpili soliści i artyści chóru, baletu oraz Orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi.

Mimo, że to już jedenasty Festiwal to za każdym razem na publiczność czeka coś innego i wyjątkowego. Tak było i tym razem.

Po pierwszej edycji Festiwal zyskał bardzo dużą popularność, dzięki czemu już na stałe wpisał się w kalendarz kołobrzeskich wydarzeń. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn