W kwietniu rozpoczęły się prace przy przebudowie placu zabaw przy ulicy Dubois. Inwestycja miała się zakończyć do 9 lipca, ale już wiadomo, że termin jej realizacji się wydłuży.

Choć zmiany na placu zabaw przy Dubois już widać to do 9 lipca wykonawca nie zdąży wykonać wszystkich prac. Do urzędu miasta wpłynęło od niego pismo, w którym informuje, że jedna z zabawek będzie dopiero w październiku. Miasto jednak nie wyraziło zgody aby przedłużyć termin wykonania tej inwestycji.

Wykonawca zwrócił się do miasta z kolejnym pismem z prośbą o przesunięcie terminu, tym razem do końca lipca. 

Jak zapewnia Michał Kujaczyński na opóźnienie inwestycji nie ma wpływu odkryty w maju, podczas wykonywania prac w ziemi zabytkowy obiekt. Przypomnijmy, odkrycie tego obiektu zostało niezwłocznie zgłoszone do Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Następnie odbyły się jego oględziny.

Koszt przebudowy placu zabaw przy ulicy Dubois to 2 mln 485 tysięcy złotych.

Komentarze  
+5 # Paweł z córką 2022-07-05 13:24
Przejeżdżałem wczoraj obok tego placu i jestem w szoku. W końcu plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Mam tylko nadzieję że będzie dużo ławek dla rodziców bo plac raczej będzie oblegany. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook