Wczoraj na parkingu przy Alei I Armii Wojska Polskiego odbyły się konsultacje społeczne, podczas których Ewa Pełechata przedstawiła koncepcję przebudowy tej ulicy. Najwięcej uwag mieszkańcy zgłaszali w temacie braku miejsc parkingowych.

W tym roku miasto wykona projekt przebudowy Alei I Armii Wojska Polskiego, w przyszłym roku wykona jej remont. Podczas wczorajszych konsultacji z mieszkańcami Ewa Pełechata przedstawiła koncepcję przebudowy. Zmiany będą polegały m.in. na wymianie sieci wodno-kanalizacyjnej i deszczowej oraz budowie nowej nawierzchni drogi i chodników.

Jak mówiła podczas wczorajszego spotkania Ewa Pełechata, głównym zadaniem dla projektanta było wyodrębnienie w pasach drogowych Alei I Armii Wojska Polskiego jak największej ilości miejsc postojowych.

Mieszańcy, którzy byli obecni podczas wczorajszych konsultacji najwięcej uwag zgłaszali w temacie braku miejsc parkingowych, głównie na osiedlowym parkingu, gdzie odbyło się spotkanie. Pytali czy parking może być zarezerwowany tylko dla nich, bo często zdarza się, że parkują tu osoby spoza osiedla i turyści.

Cała ulica nadal pozostanie jednokierunkowa. Dokumentacja projektowa ma być gotowa do października tego roku. 

Komentarze  
0 # Mieszkaniec 2022-07-05 19:13
Drodzy mieszkańcy porubcie proszę sobie szlabany na wjazdach i wyjazdach i co i będzie święty spokój z natrętnymi przybyszami typu PO WE I innymi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook