Rejsy tramwajem wodnym, wydarzenia w Reducie Morast, Miasteczko Rodzinne oraz imprezy w Marinie – to główne atrakcje w kołobrzeskim porcie podczas sezonu letniego.

Jedną z letnich atrakcji w porcie, są rejsy tramwajem wodnym, które ruszyły w lipcu zeszłego roku. Projekt przygotowany przez Zarząd Portu Morskiego cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego atrakcja pojawiła się także w tym roku.

Warto dodać, że jest to zupełnie inna jednostka, niż w ubiegłym sezonie. Pomieści ona 12 osób. Płynąc tramwajem możemy dodatkowo podziwiać przyrodę,  bowiem rejs odbywa się na obszarze Natura 2000. Jeśli chodzi o pozostałe atrakcje, to tradycyjnie uruchomiona jest Reduta Morast. Z kolei na Wyspie Solnej stoi Miasteczko Rodzinne  z dmuchańcami i innymi zabawami dla najmłodszych.

W marinie, odbywają się także eventy. Szczegółowe informacje dotyczące atrakcji w porcie, znajdują się na stronie Port Kołobrzeg na FB.

Więcej w materialle wideo.

  

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook