Działania modułu GFFFV Poland na terenie Francji zostały zakończone. Dziś koło godziny 8. funkcjonariusze Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu po walce z pożarami ruszyli w drogę powrotną.

Strażacy w ramach modułu GFFFV Szczecin zostali zadysponowani 11. sierpnia do pomocy przy gaszeniu pożarów lasów, panujących na południu Francji. Siły i środki z KP PSP w Kołobrzegu wchodzące w skład modułu do gaszenia pożarów lasów z ziemi, z użyciem pojazdów to: mł. kpt. Smołuch Roman; mł. ogn. Pluta Dawid; sekc. Hładuń Szymon; ciężki samochód ratowniczo- gaśniczy GCBA8,5/60.

Przed kołobrzeskimi strażakami jeszcze długa droga powrotna – nim trafią do swoich rodzin musza pokonać blisko 2253 km. Życzymy szerokiej drogi.

Foto i info: FB KPPSP w Kołobrzegu

Komentarze  
+6 # Zenek 2022-08-19 13:50
Już to tak właściwie po co tam pojechali dzień dobry powiedzieć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook