W 18 edycji Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2016, przygotowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich zajął czołowe miejsca w województwie.

Technik ekonomista został sklasyfikowany na 6 miejscu w województwie i 110 w Polsce. Pozostałe szkoły - technik hotelarstwa jest na 20 miejscu w województwie zaś kierunki w zawodach technik informatyk, technik organizacji reklamy, technik obsługi turystycznej, technik żywienia i usług gastronomicznych technikum zawodowego są na 28 miejscu w województwie zachodniopomorskim. Technik obsługi turystycznej uplasował się na 9 miejscu w kraju w kategorii wyników z egzaminu zawodowego. Szczególnie wyraźny jest skok w zawodzie technik ekonomista Analizując ranking fundacji Perspektywy w latach 2011-2016 szkoła awansowała z 257 miejsca w Polsce w roku 2015 do 110 w roku 2016, a jeżeli chodzi o województwo zachodniopomorskie to jeszcze w 2011 roku ZSE-H był na miejscu 50, a dziś jest na 6.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn