W związku podpisaniem umowy o dofinansowanie zakupu komputerów w ramach konkursu "Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”, Urząd Miasta informuje, iż od przyszłego tygodnia zacznie wydawanie komputerów dla zakwalifikowanych wnioskodawców.

W celu umówienia terminu odbioru Magistrat będzie się kontaktować telefonicznie. Wstępny harmonogram poniżej:

Poniedziałek nazwiska wnioskodawców od A do F,

Wtorek od G do K,

Środa od L do P,

Czwartek od R do S,

Piątek od T do Ż.

Odbiór sprzętu komputerowego będzie możliwy w godzinach od 8.00 do 15.00, w piątek do 13.00 w budynku Ratusza przy ulicy Armii krajowej 12, pok. nr 2, tel. 94 35 51 583.

Do odbioru sprzętu niezbędne jest posiadanie ze sobą dowodu osobistego wnioskodawcy oraz nr PESEL dziecka.

Ponadto w przypadku, jeśli dziecko na moment odbioru sprzętu jest już pełnoletnie, musi stawić się osobiście z dowodem osobistym, a na miejscu zostaną zaktualizowane oświadczenia. W celu przekazania sprzętu komputerowego zostanie zawarta umowa nieodpłatnego przekazania sprzętu.

Realizując obowiązki sprawozdawcze przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, niezbędne będzie przekazanie raz na rok (prze 2 lata) informacji o posiadanym sprzęcie.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn