Jeszcze w tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji planował wymianę pokładu górnego molo. Niestety tego planu nie uda się zrealizować, bo w ogłoszonym przetargu nie złożono żadnej oferty na wykonanie tej inwestycji.

Projekt dotyczący wymiany pokładu górnego molo jest już gotowy. Na ten cel miasto zabezpieczyło półtora miliona złotych. Prace miały się rozpocząć po wakacjach tego roku, a zakończyć wiosną przyszłego. Niestety w ogłoszonym w tym miesiącu przetargu nie zgłosił się żaden oferent. Remont pokładu miał zakończyć wieloletni problem z odkształcającymi się deskami i wypadającymi śrubami. Deski ze sztucznego tworzywa mają zostać zastąpione drewnianymi o wysokiej gęstości. Jak się dowiedzieliśmy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w tym roku nie będzie ogłaszał kolejnego przetargu na realizację tej inwestycji, a na początku 2023. Dlatego jeżeli w kolejnym przetargu uda się wyłonić wykonawcę to prace ruszą dopiero po przyszłorocznym sezonie.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook