Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu nadal poszukuje zaginionej Adriany LESZCZYŃSKIEJ. Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiona proszony jest o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu lub najbliższej jednostki Policji.

Zaginiona Adriana LESZCZYŃSKA nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona przebywa prawdopodobnie w Holandii od lipca 2022 roku, gdzie wyjechała w celach zarobkowych. Od września 2022 roku nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Rysopis:

wiek 46 lat,

wzrost – 155 cm.,

szczupła budowa ciała,

włosy blond do ramion,

oczy koloru zielonego.

Brak informacji na temat ubioru zaginionej.

Ktokolwiek zna jej miejsce pobytu lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu, ul. Kilińskiego 20, telefonicznie: 47 78 46 511/512 lub najbliższą jednostką Policji.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn