Miasto ogłosiło przetarg na termomodernizację kompleksu rekreacyjnego Hali Milenium. W ramach remontu zostanie przebudowany dach, który od lat znajduje się w złym stanie. Oferty na realizację tego zadania można składać do 23 maja.

Dach wymaga remontu na dwóch budynkach kompleksu Hali Milenium, na budynku basenowym i na tzw łączniku. Dach już od wielu lat nie spełnia norm i warunków, a problemy z jego przeciekaniem miały miejsce od samego początku, i trwają do dziś. Poza przebudową dachu miasto zaplanowało także termomodernizację całego obiektu. Czyli wymianę całej elewacji, czy wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Oba projekty są już gotowe.

Miasto na tę inwestycję może otrzymać 50 procent dofinansowania. Wszystko w ramach specjalnego programu dedykowanego polskim uzdrowiskom. Kosztorys opiewa na 16 milionów złotych. 

Co ważne na pewnym etapie prac basen będzie musiał zostać wyłączony z działalności, czyli w tym czasie MOSiR nie zarobi. Jeżeli miasto wyłoni wykonawcę, remont dachu będzie prowadzony w sezonie letnim

.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn