Przygotowania do tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kołobrzegu są już na finiszu. W tym roku wspólne świętowanie odbędzie się przed kołobrzeskim Ratuszem w dniach 9-23 grudnia 2022 r.

Wystawcy oferować będą najróżniejsze ozdoby, pamiątki i prezenty, nie zabraknie również przysmaków kulinarnych i grzanego wina. W weekendy na Jarmarku będzie można usłyszeć świąteczne przeboje podczas wspólnego muzykowania. Organizatorami Jarmarku są Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta oraz Urząd Miasta przy współpracy z wystawcami.

W związku z organizacją Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Od piątku, dnia 9.12.2022 od godziny 6:00 do soboty, dnia 10.12.2022 do godziny 19:00 wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Ratuszowej (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Armii Krajowej/ul. Narutowicza do skrzyżowania z ulicą Plac Ratuszowy) w Kołobrzegu. Zamknięcie dróg nastąpi zgodnie z projektem organizacji ruchu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn