Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Marcin Beńko zamierza odejść z Platformy Obywatelskiej. Sam zainteresowany póki co nie potwierdza tych informacji, ale też nie zaprzecza. Natomiast dzisiaj złożył wypowiedzenie z pracy, czyli z Zarządu Portu Morskiego. 

 

 

Według naszych informacji Marcin Beńko odejdzie z klubu i partii PO w najbliższym czasie. Niewykluczone, że podczas sesji Rady Miasta, która ma się odbyć 1 marca, klub radnych PO, będzie miał już jednego radnego mniej. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Beńko od pewnego czasu zastanawiał się nad opuszczeniem szeregów partii i teraz podjął już decyzję.

 

Jak podaje nasze źródło powodów odejścia jest kilka, i Beńko zapewne niebawem sam wyjawi, co jest powodem podjęcia przez niego takich kroków.  

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu szeregi Platformy Obywatelskiej opuścili wójt gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek, wójt Rymania Mirosław Terlecki i burmistrz Gościna Marian Sieradzki.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn