Od 15 lat Prezydent Kołobrzegu i kapituła dziennikarska przyznają statuetki Kołobrzeskiego Konika tym, którzy rozsławiają nasze miasto i działają na rzecz mieszkańców. Dziennikarze już dokonali wyboru.

Przedstawiciele redakcji działających na terenie naszego miasta zastanawiali się na kilkoma poważnymi kandydaturami. Dyskusja była dluga, ale bardzo owocna. W efekcie zgodnie wyłoniono laureata. Kim jest ta osoba okaże się 29 lutego podczas uroczystej gali organizowanej przez prezydenta miasta. Teraz przedstawiamy wszystkich kandydatów do nagrody:

Tomasz Stępień - Centrum Medyczne Inter Medical

Dariusz Kaleta - artysta, kierownik Galerii Sztuki Współczesnej

Stanisław Kozicki - trener brązowych medalistów Igrzysk Olimpiad Specjalnych w koszykówce

Robert Maziarz - Muzeum Patria Colbergiensis

Zbigniew Nowak - niepełnosprawny pisarz

Wolontariuszki ze schroniska dla zwierząt: Barbara Patruś, Monika Wanda Władzińska, Ilona Parzych, Judyta Kopańska

Andrzej Stachecki - organizator Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego Sensacyjne Lato Filmów

Stowarzyszenie Klub Pioniera

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn