Do Kołobrzegu przyjechała grupa 20 uczniów i 2 nauczycieli z hiszpańskiej szkoły Santa Maria Marianistas w Vitoria-Gasteiz (Kraj Basków). Jest to szkoła partnerska I LO Dwujęzycznego im. M. Kopernika - szkoły organizują wymiany uczniów od ponad 7 lat.

W imieniu starosty kołobrzeskiego grupę powitała dziś pani Anna Mazurek, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego i dyrektor I LO Artur Dzierkowski. Oprócz zwiedzania Kołobrzegu i uczestnictwa w zajęciach grupa zwiedzi Gdańsk i Szczecin. Młodzież z Kopernika poleci do Hiszpanii z rewizytą w czerwcu tego roku. wymianę koordynują Marek Kieś i Rafał Bańkowski.

Komentarze  
+2 # matka dziecka 2023-03-13 22:26
Wielkie brawa dla Profesora Kiesia i Profesora Bańkowskiego! Jesteście Panowie wspaniali!Dzięki Wam młodzież poznaje inne kultury. Ukłony od rodziców i podziękowania od młodzieży za zaangażowanie i Waszą aktywność.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn