1 marca w Warszawie odbyła się prezentacja raportu zleconego przez Urząd Marszałkowski pn. "Potencjał województwa zachodniopomorskiego w zakresie rozwoju europejskiego, w tym polskiego sektora morskiej energetyki wiatrowej". Podczas spotkania omówiono także potencjał Portu Kołobrzeg.

Celem wykonanej analizy było precyzyjne określenie możliwego wkładu Pomorza Zachodniego w łańcuch wartości morskiej energetyki wiatrowej, a także postawienie w tym zakresie rekomendacji. Raport przedstawia analizę gospodarczego i społecznego potencjału województwa zachodniopomorskiego w zaangażowanie się działających na jego terytorium podmiotów w budowę morskich farm, przede wszystkim w polskiej części Morza Bałtyckiego. 

Więcej w materiale wideo.

 

Komentarze  
+3 # aTomek 2023-03-13 23:57
Nasz Port naszym skarbem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn