Miasto w najbliższych latach nie planuje likwidacji baraków przy Artyleryjskiej. Aktualnie mieszka w nich około 60 rodzin.

Baraki przy ulicy Artyleryjskiej zawsze budzą wiele emocji, a zdania na temat ich likwidacji są podzielone, jednak na te chwilę wiadomo, że Miasto nie ma wystarczającej liczby lokali komunalnych, gdzie można by przenieść wszystkich mieszkańców z tzw. „13 dzielnicy”.

Komentarze  
+11 # AnkamMieszkanka 2023-03-15 14:27
a co z dłużnikami jest ich ponad 600 , za nich się trzena wziąć , rekordzista kołobrzeski w długach a wozi sie autem , syn Mercedesem i śmieją sie ? TBS ruszyć z za biurka , ścigać dłużników za co bierzecie pieniądze z budżetu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # MieszkankaA 2023-03-16 08:43
Oczywiście że baraki muszą zostać i dodam że powinno być ich więcej. Miasto daje ludziom ładne mieszkania żeby polepszyć ich byt ale niektórzy tego nie doceniają. Zadłużają je, robią z nich "miejsca spotkań" na libacje, dewastują. No i trzeba znowu ich gdzieś przenieść. Dać mniejsze mieszkanie? Znowu zniszczą, to wtedy zostaje barak lub pod most.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn