W sobotę 27 maja, już po raz piętnasty odbędzie się akcja Motoserce. Jak co roku, organizatorem wydarzenia jest Klub Motocyklowy Voyager.

Motoserce to ogólnopolska akcja zbiórki krwi, organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W Kołobrzegu organizowana jest przez Klub Motocyklowy Voyager.

Akcja rozpocznie się o godzinie 10 na Skwerze Pionierów. Jak co roku, organizatorzy przygotowali nagrody dla krwiodawców, którzy już teraz mogą oddawać krew w punkcie krwiodawstwa w Kołobrzegu i odbierać specjalne talony, które upoważniają do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Nagrodą główną jest skuter.

Jeśli ktoś nie zdąży oddać krwi do soboty, może to zrobić na miejscu podczas akcji, w trakcie której jak co roku, organizatorzy zadbali o szereg atrakcji. Krwiobus odjedzie około 14 i wtedy nastąpi losowanie nagród.

I pamiętajmy, że krew to jeden z najbardziej pożądanych „leków”, jakimi dysponuje medycyna. Można ją uzyskać tylko od drugiego człowieka, dlatego liczba dawców zawsze jest niewystarczająca.

 

 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn