Już po raz dziewiąty Kołobrzeg gościł młodych tancerzy z całego kraju. W miniony weekend odbyły się IX Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe.

Pomysłodawcą projektu Międzynarodowych Konfrontacji Baletowych, które odbyły się w naszym mieście po raz dziewiąty jest Iwona Vetter wraz z International Dance Academy w Kołobrzegu w Kołobrzegu. W tym roku konkurs rozegrał się w kategoriach Tańca Klasycznego i Współczesnego, a brali w nim udział tancerze w wieku od 7 lat. Po dwóch dniach konkursowych, w niedzielę odbył się Koncert Galowy, podczas którego na deskach RCK wystąpili najlepsi soliści, duety, a także zespoły tańca klasycznego i współczesnego. Podczas Gali Laureatów na scenie gościnnie wystąpili także studenci pierwszego roku Wydziału Tańca w Warszawie. Duże sukcesy podczas wydarzenia odniosły uczennice International Dance Academy w Kołobrzegu.

Poziom prezentacji był bardzo wysoki. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku ponownie zgłosiła się bardzo duża liczba uczestników.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn