Podczas piątkowego posiedzenia Komisji Sportu i Turystyki radni wybrali się z wizytą do otwartej w sierpniu nowej 25-metrowej Strzelnicy Kulowej. Prezes Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg opowiedział jak od tego czasu funkcjonuje obiekt.

Nowa strzelnica kulowa została otwarta 6 sierpnia. Przez pierwszy miesiąc Klub Strzelecki Kołobrzeg testował strzelnicę jak w praktyce będzie ona funkcjonować.

Nowa strzelnica to jeden z najnowocześniejszych obiektów w naszym województwie. Teraz z  podziałem na kategorie wiekowe i płeć będzie można na niej rozgrywać 56 konkurencji. Dla porównania na dotychczasowym obiekcie była możliwość zorganizowania turnieju w 16 kategoriach. Wszyscy zainteresowani strzelectwem sportowym i treningami mogą się kontaktować z Klubem Strzeleckim Kołobrzeg. Posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca otrzymają 10% zniżkę, a członkowie klubu nawet do 50 procent.

Jak mówi Henryk Stranc głównym celem Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg jest szkolenie ludzi i przygotowywanie ich do zawodów. Co ważne, każdy członek klubu jest zawodnikiem.

Jak przypomina Henryk Stranc w dalszym ciągu jest do dyspozycji strzelnica pneumatyczna.

Strzelnica kulowa jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 11-14 i od 17-20. Wszelkie informacje znaleźć można na stronie kskolobrzeg.pl lub na Facebooku Klub Strzelecki Kołobrzeg.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn