W sobotę 23 września na Skwerze Pionierów w godzinach od 12:00-15:30 odbędzie się festyn charytatywny na rzecz p. Anny Wójcik, na odbudowę jej rodzinnego domu, który spłonął 11 sierpnia tego roku. 

Pani Anna jest znana w Kołobrzegu – przez lata pracowała jako kierowca miejskiego autobusu. To także popularna i lubiana blogerka promująca czytanie książek poprzez profile w mediach społecznościowych: Book w MKsie/Book_Matula.

Na festyn zapraszają: Prezydent Miasta Anna Mieczkowska, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu Spółka z o.o. wraz ze związkami: Organizacją Zakładową NSZZ Solidarność i Związkiem Zawodowym Pracowników Komunikacji Miejskiej RP, oraz Związkami Zawodowymi działającymi w pozostałych Spółkach Miejskich.

Zaplanowano liczne atrakcje dla całych rodzin, będzie loteria fantowa z cennymi nagrodami od wspaniałych sponsorów, stoiska militarne, wystawy pojazdów, malowanie autobusu, prezentacja Sensation Kotwicy Kołobrzeg oraz konkurs rzutów.

festynmks

 

festynmks 2

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn