Od momentu uruchomienia molo, czyli od 28 kwietnia do 20 września, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji odnotował ponda 470 tysięcy wejść. A ta liczba może być jeszcze większa, bo wstęp na molo jest płatny do 15 października.

Jak mówi Jacek Banasiak porównując ten rok do ubiegłego, przychód za korzystanie z kołobrzeskiego molo jest na podobnym poziomie. A jak przypomina w tym roku ceny za bilet wzrosły o złotówkę. Od 28 kwietnia do 20 września odnotowano 473 tysiące wejść.

W tym roku przychód ze sprzedaży biletów za wejście na molo wynosi blisko 1 milion 200 tysięcy złotych netto.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji cały czas zachęca inkasentów opłaty uzdrowiskowej aby korzystali z systemu travel host, dzięki któremu turysta będzie miał możliwość wejścia na molo od razu przez bramkę bez czekania do kasy.

W tym roku wstęp na molo jest płatny do 15 października, dlatego przychody z tego tytułu będą większe. Po tym okresie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dokona ponownego podsumowania.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn