W sobotę na Skwerze Pionierów odbył się festyn charytatywny na rzecz Anny Wójcik, na odbudowę jej rodzinnego domu, który spłonął 11 sierpnia tego roku. 

W sobotnie południe Skwer Pionierów zamienił się w miejsce pełne atrakcji. Wszystko za sprawą festynu charytatywnego zorganizowanego na rzecz Anny Wójcik, odbudowę jej rodzinnego domu po pożarze. Pani Anna jest znana w Kołobrzegu – przez lata pracowała jako kierowca miejskiego autobusu. To także popularna i lubiana blogerka promująca czytanie książek poprzez profile w mediach społecznościowych: Book w MKsie/Book_Matula. Na festynie pojawiły się tłumy. W wydarzenie włączyło się miasto, Komunikacja Miejska, a także inne spółki miejskie. Była także straż pożarna, policja, straż graniczna, SGR Paramedic, Klub Motocyklowy Voyager, Gang Maluchów i wiele innych.

Kołobrzeg już nie raz pokazał, że potrafi ramię w ramię pomagać tym, którzy tego potrzebują. Tak było i tym razem. A pomysł na zorganizowanie tego wydarzenia wyszedł od  Dominiki Kowalskiej.

Wydarzenie obfitowało w moc atrakcji. Były występy artystyczne i muzyczne, dmuchaniec, animacje dla dzieci, malowanie autobusu Komunikacji Miejskiej, pokazy pierwszej pomocy oraz szczęśliwa loteria z z cennymi fantami. Odbyła się również prezentacja zespołu Sensation Kotwica Kołobrzeg oraz konkurs rzutów. 

Każdy kto chce wesprzeć zbiórkę na odbudowę domu rodzinnego domu Anny Wójcik może to zrobić przez stronę pomagam.pl link do zbiórki

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn