Podczas spotkania z mieszkańcami jeden z uczestników nagle stracił przytomność i osunął się na ziemie. Kołobrzescy policjanci biorący udział w zdarzeniu błyskawicznie zareagowali i rozpoczęli resuscytację oraz poinformowali załogę pogotowia. Mężczyzna z przywróconymi funkcjami życiowymi trafił pod opiekę lekarzy.

Praca funkcjonariuszy, a szczególnie dzielnicowych, wiąże się z częstym uczestniczeniem w różnego rodzaju spotkaniach społeczności lokalnych. Na jednym z takich wydarzeń doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 75-letni uczestnik spotkania nagle stracił przytomność i osunął się na podłogę. Policjanci niezwłocznie podbiegli do niego i zauważyli, że nie oddycha. Błyskawicznie przystąpili do resuscytacji i powiadomili załogę pogotowia ratunkowego szczegółowo opisując stan nieprzytomnego. Po około 40 minutach walki o życie mężczyzny udało się przywrócić czynności życiowe. 75-latek został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy.

Komentarze  
0 # Witold 2023-09-29 12:17
Szacun !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn