Emocjonujące obrady Kapituły Konkursu "Najlepsze Kołobrzeskie" dobiegły końca. Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza nominowanych uczestników tej prestiżowej rywalizacji.

Nominacje zostały przyznane w trzech głównych kategoriach konkursowych:

Kategoria główna - PRODUKTY I USŁUGI:

Pufa design

Ronka

Studio Kreatywnej Nauki Kinga Włodarczyk

Top Wina Świata

Kategoria główna - WYDARZENIA, INICJATYWY i MIEJSCA:

Akademia Kulinarna Klimatex

Akademia Sportów MK Sailing

ColbergCoffee

Biuro Literackie

Kategoria specjalna - IKONY SUKCESU:

Coffeedesk, All Good SA

Jantar Wody Mineralne

Laureatów poznamy podczas uroczystej Gali "Najlepsze Kołobrzeskie", która odbędzie się 6 października. Wówczas dowiemy się, kto zdobywa tytuł Najlepsze Kołobrzeskie w poszczególnych kategoriach.

Tymczasem Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie przygotowano wiele atrakcyjnych nagród od Partnerów i Sponsorów Konkursu. Bilety, vouchery, pakiety fitness i SPA - to tylko niektóre z nagród, które czekają w trakcie oczekiwania na poznanie Laureatów tegorocznej edycji. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn