Przetarg na dzierżawę kortów tenisowych został rozstrzygnięty. Wczoraj odbyła się licytacja wysokości rocznego czynszu. Nowym dzierżawą kortów została firma Denar Investments Sp. z o. o. Umowa zostanie podpisana na 9 lat.

Przetarg  w formie ustnej licytacji na dzierżawę kortów tenisowych przy ulicy Sikorskiego rozstrzygnął się wczoraj. Udział w niej wzięło siedmiu oferentów. Wszyscy spełnili warunek, czyli wpłacili wadium i stawili się na przetargu. Jak mówi Michał Kujaczyński licytacja była bardzo zacięta. Startowano od kwoty uzyskanej z wyceny biegłego rzeczoznawcy, czyli 111,500 złotych.   

Temat dzierżawy obiektu od początku budził duże emocje, przede wszystkim ze względu na niskie koszty dzierżawy. Dotychczasowy dzierżawca płacił od 2014  niewiele ponad 12 tysięcy złotych rocznie, który również brał udział we wczorajszej licytacji. Co ciekawe, szybko zrezygnował z rywalizacji. Na koniec o dzierżawę obiektu walczyło już tylko dwóch przedsiębiorców. Wygrała spółka Denar Investments, która będzie płaciła rocznie 463 600 zł netto. Umowa ma zostać podpisana na 9 lat.

 

Komentarze  
+8 # Olgierd 2023-09-30 23:24
12 tysięcy rocznie to mało było? Hahaha. Że wtedy prokuratura nie wjechała to jest skandal!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Sandra. 2023-10-01 15:30
To ile Miasto straciło przez te poprzednie 9 lat ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn