Miasto przypomina, że jeszcze tylko do jutra można zgłaszać swoje kandydatury w konkursie „Wolontariusz Roku 2023”. 

Miasto już po raz trzeci chce uhonorować tych, którzy potrafią pomagać i robią to bezinteresownie. Jeszcze do jutra mieszkańcy, podmioty i organizacje mogą zgłaszać kandydatury w konkursie „Wolontariusz Roku 2023”. Do konkursu można dokonywać zgłoszeń w trzech kategoriach.

Laureatów konkursu wyłoni kapituła powołana zarządzeniem prezydenta. Laureatów poznamy podczas grudniowej Gali Wolontariatu w Regionalnym Centrum Kultury. 

Zgłoszeń kandydatów mogą dokonywać:

• organizacje pozarządowe, instytucje i inne podmioty uprawnione do współpracy z wolontariuszami zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie,

• bezpośrednio - wolontariusze zgłaszający swoją kandydaturę,

• osoby fizyczne korzystające ze wsparcia wolontariusza/grupy wolontariuszy,

• inne osoby prawne i fizyczne, które bezpośrednio nie korzystają ze wsparcia wolontariusza/grupy wolontariuszy, a którym znane są dokonania nominowanego wolontariusza/grupy wolontariuszy.

Wypełniony formularz zgłoszenia należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta, ul. Ratuszowa 12 lub przesłać pocztą w terminie do dnia 17 listopada 2023 r. do godz. 15.30.

Dokumenty do pobrania znajduja się pod linkiem tutaj

Komentarze  
+2 # Mieszkaniec 2023-11-17 16:40
Wolontariuszem roku powinien zostać Dariusz Wierzbicki z hospicjum kołobrzeskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Kołobrzeski 2023-11-20 14:21
Cytuję Mieszkaniec:
Wolontariuszem roku powinien zostać Dariusz Wierzbicki z hospicjum kołobrzeskiego.

Jak życie pokazuje w Kołobrzegu niestety nikt , kto nie jest "niewolnikiem PO " nie otrzyma żadnego wyróżnienia , oni po prostu kochają tylko siebie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn