Miasto przedłużyło konsultacje społeczne dotyczące korzystania z rowerów i ścieżek rowerowych. Głosy w ankiecie można oddawać jeszcze do końca listopada.

Przypomnijmy. Pod koniec września odbyła się debata w Adebarze, której tematem była „Polityka rowerowa – nadzieje, potrzeby, zagrożenia”. Miasto poinformowało wówczas o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących korzystania z rowerów i ścieżek rowerowych. Osób korzystających z jednośladów jest coraz więcej. Dzięki temu miasto będzie mogło poznać ich spostrzeżenia i opinie. Początkowo głosy miały być zbierane do końca października, jednak ze względu na bardzo duże zainteresowanie, miasto przedłużyło ten termin do końca listopada. Ankieta znajduje się tutaj

Pytania dotyczą wielu kwestii, miedzy innymi ścieżek rowerowych, roweru miejskiego czy bezpieczeństwa. Ważny jest każdy głos i każda uwaga.

Na terenie miasta mamy 38 kilometrów ścieżek rowerowych, z czego na drogach wojewódzkich 2,4 km, na drogach krajowych 1,8 km, na drogach powiatowych 3,5 km. W gminie wiejskiej mamy 144 kilometry. 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn