6 października w Galerii Sztuki Współczesnej otwarto nową wystawę. Wszystkie prezentowane prace pochodzą ze zbiorów Dune Art. Ekspozycję można jeszcze oglądać do końca listopada.

W jednym miejscu i czasie można obejrzeć kilkadziesiąt prac znanych polskich twórców. Wystawa została zorganizowana jako wszechstronna prezentacja dzieł dwudziestu ośmiu artystów biorących udział w legendarnych już plenerach, odbywających się od jedenastu lat w Villi Dune w Sarbinowie.

Ekspozycja ukazuje bogatą i różnorodną twórczość - od klasycznego malarstwa, po rzeźbę. Różnorodna jest również tematyka prac: od portretów ludzi i zwierząt, poprzez pejzaż, aż do przedstawień abstrakcyjnych. Odmienne style łączą się ze sobą, tworząc nową jakość.

Wystawę można oglądać do końca listopada. A w grudniu galeria już zaprasza na kolejną.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn