W Hotelu Shuum odbył się II Zjazd Programowy II etapu konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Tym razem celem zjazdu było zaznajomienie kuratorów z problematyką pierwszego etapu konkursu, ustaleniem zasad współpracy i struktury organizacyjnej.

W pierwszym niedzielnym panelu omówiono działania jakie zostały podjęte oraz przedstawiono uwagi komisji konkursowej na etapie preselekcji. W drugim panelu założenia programowe przedstawił Michał Merczyński. Obradom towarzyszyła dyskusja na temat wizji programowej.

W poniedziałek podczas trzeciego panelu Rafał Kolikow przedstawił ideę i koncepcję artystyczną. Na zakończenie uczestnicy zaplanowali bieżące działania związane z naszym finałem w konkursie o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn