Znamy Zimowe Gwiazdy Travelist 2024. Kogo wybrali Polacy w tym sezonie? Miejscowość w górach, miejscowość nad morzem, najlepszy ośrodek narciarski i najlepsza atrakcja sezonu – znamy zwycięzców.

Ranking, za którym stoją eksperci Magazynu Travelist.pl, przyciągnął tysiące internautów, którzy poprzez głosowanie wyróżnili miejsca i atrakcje idealne na zimową przygodę. Które z nich skradły serca Polaków?

Wśród górskich miejscowości króluje Zakopane, Szczyrk budzi największe emocje wśród narciarzy, Termy Chochołowskie najlepszą zimową atrakcją. Nad morzem po raz kolejny najpopularniejszy Kołobrzeg!

Kołobrzeg – w plebiscycie Zimowych Gwiazd Travelist 2024 nie ma konkurencji i plasuje się na najwyższym stopniu podium. Co przesądziło o sukcesie? Z pewnością brak miejsca na nudę! Kurort czaruje swoją wyjątkową Starówką i uroczym Nadmorskim Parkiem Zdrojowym. Do tego Latarnia Morska, Skansen Morski i ciekawe muzea, takie jak chociażby Muzeum Oręża Polskiego i Muzeum 6D Maszoperia.

Na podium znalazły się również Gdańsk i Hel, czyli zdobywcy kolejno drugiego i trzeciego miejsca. Hel, jeden z 15 najbardziej zdumiewających półwyspów świata według serwisu The World Geography, przyciąga swoją dzikością i tajemniczością. Z kolei ⅓ Trójmiasta, dzięki licznym kultowym spotom, jest atrakcyjnym miejscem na urlop o każdej porze roku. Droga Królewska, Fontanna Neptuna, Park Oliwski, Westerplatte, Szlak Lwa Heweliona – lista miejsc, które warto tutaj zobaczyć, jest naprawdę długa.

Zakopane, Kołobrzeg, Szczyrk Mountain Resort i Termy Chochołowskie – to te miejsca zajęły pierwsze miejsca w plebiscycie na Zimowe Gwiazdy Travelist 2024. Pełna klasyfikacja znajduje się na stronie Magazynu Travelist

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn