W dniu 28 lutego 2024 r. Prezydent Miasta Anna Mieczkowska spotkała się z nowym dyrektorem Wód Polskich - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie Michałem Durką.

Spotkanie dotyczyło szeregu problemów, które leżą w kompetencji Wód Polskich, a o rozwiązanie których miasto Kołobrzeg zabiega od lat. W rozmowach nie mogło zabraknąć tematu łachy na Parsęcie. W trakcie dyskusji wypracowano tryb dalszego postępowania. Przez najbliższe dwa tygodnie oba urzędy ustalą listę spraw i celów, które chcemy wspólnie osiągnąć.

W połowie marca zostanie podpisany list intencyjny o współpracy Miasta Kołobrzeg z Wodami Polskimi. List będzie precyzował działania, które podejmą obie strony.

Komentarze  
-1 # Sandra. 2024-02-29 09:06
Trzymam kciuki za pomyślną współpracę :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # tyle 2024-03-01 10:23
A ja bym chciał by Platforma nie szastała moimi pieniędzmi. Łachę powinien zlikwidować senator z ławy oskarżonych razem z właścicielem samolotu i apartamentowca w Chorwacji, bo oni ją zbudowali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn