Wczorajszy wieczór w Regionalnym Centrum Kultury przepełniony był muzyką, tańcem i ludźmi wrażliwymi na piękno. Z nami Wielka Gala Fandance – Życie z pasją.

Przestrzeń Regionalnego Centrum Kultury wypełniła wczoraj miłość do tańca i wielka pasja. Stało się to za sprawą gali, zorganizowanej przez Kacpra Gajkowskiego – właściciela Studia Tańca Fandance. Wielka Gala  Fandance – Życie z pasją, to prawdziwy pokaz właśnie pasji naszych mieszkańców. Na scenie wystąpili artyści w wieku od lat 3 do... 75. Zaprezentowali nam tańce towarzyskie, bachatę i salsę.

Oprócz tancerzy mogliśmy podziwiać grę na skrzypcach Sandry Cygan oraz Aleksandra Saszy Karausza, a swoim głosem porwała publiczność Magdalena Rzemek – Urbanowicz –  laureatka telewizyjnej „Szansy na Sukces”.

Podczas gali odbyła się także licytacja na rzecz kołobrzeskiego Hospicjum.

 

Komentarze  
+2 # Kg 2024-03-20 21:57
Dobra robota. Bravo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn