Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na premierową edycję „Wieczoru Inspiracji by KCRP”, która odbędzie się 9 kwietnia. To wyjątkowe wydarzenie, które połączy w sobie energię rozwoju osobistego z praktycznymi aspektami prowadzenia biznesu.

Dostępna bezpłatna pula biletów tutaj

Agenda Wydarzenia:

17:00 - 17:30 - Drzwi otwarte i rejestracja uczestników.

18:00 - Otwarcie wydarzenia

18:00 - 21:00 - Interaktywne prelekcje prelegentów, przerwy na pyszny catering, konkursy z nagrodami oraz moderowany networking.

21:00 - After party / networking. Nie przegap okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w mniej formalnej atmosferze.

Wystąpienia Prelegentów:

- Rafał Ignasiak - “Firma z głową”: trener biznesu i autor vloga, podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat motywacji i jej wpływu na nasze działania. Dowiesz się, jak unikać motywacyjnych pułapek i jak tworzyć w firmie środowisko sprzyjające realizacji celów biznesowych.

- Anna Oszajca - “Jak rozwinąć konto w mediach społecznościowych”: ekspertka w dziedzinie mediów społecznościowych, przedstawi strategie na efektywne komunikowanie marki i oferty. Nauczysz się, jak publikować treści, które przekształcą obserwujących w klientów i jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych do rozwoju Twojego biznesu.

- dr Monika Górska - “Zacumuj uwagę klienta. Sekrety storytellingu biznesowego”, jedna z prekursorek storytellingu w Polsce, przedstawi jak opowiadać historie, które angażują i przekonują. Poznasz techniki storytellingu, które pomogą Ci w autentycznym komunikowaniu się z klientami.

Na uczestników wydarzenia czekają również atrakcyjne nagrody od Partnerów wydarzenia, w tym między innymi:

Bilety na warsztaty biznesowe i specjalistyczne,

- Vouchery do restauracji,

- Vouchery na zabiegi regeneracyjne,

- Vouchery na usługi hostingowe i konsultacje IT

- Vouchery serwisu sprzętu komputerowego i dronów

- Vouchery coworkingu i wynajmu sal biznesowych

 Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

- Networking: Spotkanie z właścicielami firm i specjalistami z różnych branż pozwoli Ci na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców.

- Rozwiązania dla Twojego Biznesu: Doświadczeni eksperci podzielą się swoją wiedzą w obszarze marketingu, social media, rozwoju biznesu. To szansa na uzyskanie praktycznych porad, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy lub rozwoju osobistym.

- Inspiracja i Motywacja: wydarzenie przeplatać będą dodatkowe atrakcje i okazje do poznania wyzwań i sukcesów innych przedsiębiorców i specjalistów, które zainspirują i dodadzą Ci energii do działania.

Zarezerwuj 9 kwietnia i dołącz do wydarzenia „Wieczór Inspiracji by KCRP”, gdzie każdy przedsiębiorcza osoba znajdzie coś dla siebie. Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości czeka na Ciebie, aby wspólnie świętować pasję do biznesu i rozwoju.

wieczor 1

wieczor 3wieczor 2

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn