14 lat temu nikt nie chciał w to uwierzyć, 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku rozbił się prezydencki tupolew. Na jego pokładzie znajdowało się 96 osób, wśród nich prezydent Lech Kaczyński z małżonką. Wśród ofiar był też poseł ziemi kołobrzeskiej Sebastian Karpiniuk.

Do katastrofy lotniczej w Smoleńsku doszło 10 kwietnia 2010 roku. Zginęła w niej polska delegacja na uroczystości związane z obchodami 70. rocznicy zbrodni katyńskiej oraz załoga samolotu.

Łącznie 96 osób. Dzisiaj, w 14. już rocznicę katastrofy smoleńskiej, na cmentarzu komunalnym, przy grobie Sebastiana Karpiniuka, który znajdował się wtedy na pokładzie samolotu, uczczono jego pamięć. Punktualnie o 8.41 w uroczystości udział wzięli mieszkańcy Kołobrzegu, parlamentarzyści i samorządowcy. Kwiaty złożono także przy Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn