Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu odbył się pierwszy w województwie turniej Brawl Stars, czyli gry mobilnej na telefon. Wzięło w nim udział blisko 90 uczniów.

Brawl Stars jest grą przeznaczoną głównie do rozgrywek wieloosobowych. Dostępnych jest wiele trybów gry, zwykle polegających na drużynowej lub indywidualnej walce z innymi graczami. Gracze kolekcjonują w niej postacie, tzw. zadymiarzy, w które wcielają się podczas rozgrywki. Udostępniono kilkadziesiąt postaci należących do kilku kategorii. Kolejne z nich można odblokować dzięki zdobywaniu żetonów. W grze istnieje kilka rodzajów wirtualnych walut, które umożliwiają zakup różnych dodatków zmieniających cechy i wygląd bohaterów. Ta gra, jak mówią młodzi organizatorzy ze Szkoły Podstawowej nr 7, jest bardzo popularna wśród dzieci i młodzieży. Dlatego postanowili podjąć się organizacji turnieju jako pierwsi w naszym województwie.

W turnieju wzięło udział 85 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7.

Uczniowie organizujący turniej przygotowali się do wydarzenia bardzo skrupulatnie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn