Tradycyjnie już przychodnia Inter Medical zaprasza na badania profilaktyczne w zakresie badań piersi oraz do skorzystania z programu rehabilitacji dla seniorów.

Rak piersi to jeden z najczęściej występujących nowotworów nie tylko w Polsce, ale w całej UE, dlatego tak ważne są badania profilaktyczne w tym kierunku. Takie wykonamy bezpłatnie w przychodni Inter Medical. Pamiętajmy, że im wcześniej jakaś zmiana zostanie wykryta tym większe jest prawdopodobieństwo wyleczenia. Drugim programem realizowanym przez przychodnię jest miejski program rehabilitacji dla seniorów. Zabiegi, które wykonamy to m.in. sollux, krioterapia, laseroterapia, jonoforeza, czy magnetronik. Rejestracja na zabiegi rehabilitacyjne odbywa się na 4 piętrze w godzinach 10-14 lub pod numerem telefonu 663 891 507. Należy ze sobą zabrać skierowanie lekarskie na druku „CUS”, dowód osobisty i Kołobrzeską Kartę Mieszkańca.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn