W piątek w Galerii Sztuki Współczesnej odbędzie się wernisaż wystawy pt. ”4 Żywioły”, autorstwa czterech malarek. Ekspozycję będzie można oglądać do 29 czerwca.

4 żywioły: ogień, woda, ziemia, powietrze... ucieleśniły się w malarstwie i osobowościach artystek, z których prac składa się najnowsza wystawa w Galerii Sztuki Współczesnej.

Cztery indywidualności, cztery podejścia tematyczne i skojarzeniowe w twórczości malarek. Sabina Maria Grzyb to „woda", Bogna Jarzemska to „ogień", Katrina Sadrak to „powietrze" (kosmos), a Katarzyna Środowska to „ziemia"-wszystkie inne, ale wzajemnie uzupełniające się. Cztery fantastyczne artystki i ich nieposkromiona wyobraźnia królują na kołobrzeskiej płaszczyźnie wystawienniczej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn