Wczoraj nastąpiła zmiana organizacji ruchu w centrum miasta, a dokładniej, ograniczony został ruch na odcinkach ulic Armii Krajowej i Ratuszowej od ul. Katedralnej do Placu Ratuszowego. Niestety jak na razie kierowcom ciężko jest przyzwyczaić się do nowej sytuacji.

Zmiana organizacji ruchu zawsze budzi różne emocje, ale zmiana w poruszaniu się po ścisłym centrum to wyjątkowa sytuacja, która przy nieidealnym oznakowaniu przysparza problemów i niepotrzebnych nerwów. W Kołobrzegu prawdziwy chaos miał miejsce wczoraj.

 

Komentarze  
+22 # Szok.2.0 2024-06-06 21:23
Chaos to dopiero będzie. I wszystko po to, żeby pod jednym ogródkiem gastronomicznym nie jeździły samochody.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # Gaweł 2024-06-07 07:51
Zamiast rozwiązywać problemy kołobrzeżan mamy "kwiatki-rabatki". Nie wiedzieć czemu wszystko kręci się wokół rondek, kwietników, zieleni .......doceniam ale chyba pomylono priorytety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # Danka 2024-06-07 11:02
Serduszka dla kolesi i elity kołobrzeskiej( czyli możliwość dojazdu tam gdzie kiepski nie może). Zakaz wjazdu, bo szkodzi to restauracji wiadomo czyjej. Myślą, że oni mądrzy, a ktoś głupi.
Czy ta władza może zrobić coś, żeby ulżyć mieszkańcom? Czy jeszcze trochę i wymyślą parkomat , żeby płacić za istnienie. Oj! bo wezmą to na poważnie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Elżbieta 2024-06-07 15:07
Popieram likwidację ruchu samochodów z centrum ale nie może to powodować chaosu . Organizacja ruchu dwukierunkowego na Armii Krajowej jest karygodnym błędem. Wąski chodnik przy Muzeum powoduje że w sezonie, żeby się wyminąć ludzie wychodzą na ulicę. Poza tym na tym odcinku jest bardzo dużo pieszych, szczególnie w sezonie o wypadek nie trudno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Maciej 2024-06-12 11:25
Wczoraj próbowałem zaparkować przed Hosso. Na kopertach na wprost to jest horror przy ruchu dwukierunkowym. Miałem również duży problem z wyjechaniem bo samochody stały w korku w obu kierunkach. W sezonie tam będzie niezły bajzel i totalne korki w całym śródmieściu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn