Mimo zbliżającego się zakończenia roku szkolnego Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza nie zwalnia tempa i nadal realizuje kilka projektów w technologii 3D. Jednym z nich jest interaktywna makieta pokazująca drogi ewakuacji szkoły.

W Sienkiewiczu zakończono już projekt dotyczący kołobrzeskiej bazyliki. To projekt, który miał być realizowany już kilka lat temu, ale pandemia spowodowała, że trzeba się było z nim wstrzymać. 

W planach szkoła ma już trzy duże projekty. Jednym z nich jest projekt dotyczący interaktywnej makiety pokazującej drogi ewakuacji szkoły. Pierwszy pomysł tego projektu powstał już w 2006 roku, jednak dopiero teraz szkoła ma możliwość aby go zrealizować. Dodatkowo w ramach projektu ma być stworzona aplikacja do wirtualnego spaceru 360 stopni. Projekt dotyczący interaktywnej makiety pokazującej drogę ewakuacji będzie projektem pilotażowym. Kolejnym rozpoczętym projektem jest zoetrop, czyli urządzenie wykorzystujące efekt stroboskopowy, do oglądania ruchomych obrazów. Kolejny projekt dotyczy historii Dźwirzyna. Jest już gotowa wizualizacja.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn