Dzisiaj w siedzibie Kołobrzeskiego Instytutu Kultury i Promocji odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiono plan letnich imprez nad którym pracuje szereg osób i instytucji. 

Dyrektorzy miejskich instytucji sportowych i kulturalnych przedstawili ofertę imprez na sezon letni. W Kołobrzegu ma się wiele dziać. Sezon ma się rozpocząć mocnym akcentem. To koncert na otwarcie lata przy Latarni Morskiej. Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji cały czas zajmuje się działaniami promocyjnymi. Bogatą ofertę przygotowała w tym roku Biblioteka Miejska, a także Regionalne Centrum Kultury. W tym roku odbędzie się także 15. edycja Festiwalu RCK Pro Jazz. Bogaty program przygotował także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dużo atrakcji czeka mieszkańców i turystów na samej plaży.

Wszystkie informacje dotyczące organizowanych wydarzeń znajdują się na plakatach oraz stronach internetowych poszczególnych instytucji.

Więcej w konferencji poniżej.

Komentarze  
+2 # Giełdziarz 2024-06-11 19:13
Na rock nad Bałtykiem podobno będzie Babka Dynamit. Ciekawe czym Sołtysy zaskoczą. Znając ich nie będzie nudnoqhka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn