12. Pułk Logistyczny zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Tegoroczne obchody 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej oraz 12. Pułku Logistycznego to pierwsze święto kołobrzeskiej jednostki, po przeformowaniu w 12. Pułk Logistyczny.

Wydarzenie, odbędzie się 14 czerwca przy ulicy Armii Krajowej o godzinie 12:00. Po uroczystej zbiórce z udziałem Dowódcy 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej, 12. Pułku Logistycznego, Dowódców Jednostek Wojskowych podległych 12.SDZ oraz licznych zaproszonych gości, odbędzie się piknik przy Skwerze Pionierów. Wśród atrakcji znajdziemy pokaz sprzętu wojskowego, punkty promocyjne jednostek wojskowych, występ artystyczny w wykonaniu Klubu Wojskowego 12. Pułku Logistycznego, a dla wielbicieli wojskowych smaków, będzie grochówka.

W związku z planowanymi uroczystościami w dniu 14 czerwca br. od godziny 07.00 do godziny 18.00 wystąpią utrudnienia w ruchu miejskim przy wyłączeniu poszczególnych ulic: ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. ppor. Edmunda Łopuskiego do skrzyżowania z ulicą Dworcową wraz z przyległymi miejscami parkingowymi,  ul. Sybiraków do Ronda im. Stefana Lipickiego wraz z przyległymi miejscami parkingowymi oraz Skwer Pionierów Kołobrzegu.

Plakat Święto 12DZ 12plog

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn