Reduta Morast to niezwykły relikt Twierdzy Kołobrzeg, który stanowi ważny element dziedzictwa historycznego tego regionu. Starając się podkreślić unikalny charakter tego miejsca oraz przybliżyć jego historię mieszkańcom i turystom, już tradycyjnie, latem będą się tu odbywały widowiskowe saluty armatnie.

W nadchodzącą sobotę o godzinie 19:00 Regiment nr 7 wykona najbliższy salut armatni w dniu kołobrzeskiego Święta Morza. Kolejne saluty będą odbywały się regularnie w każdą sobotę o godzinie 19:00, aż do 31 sierpnia, dając wszystkim zainteresowanym szansę na uczestnictwo w tym historycznym widowisku.

Wstęp na wszystkie pokazy jest wolny, co stanowi doskonałą okazję do spędzenia letnich wieczorów w atmosferze przeszłości, w towarzystwie rekonstruktorów w historycznych strojach.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn