W dniu 4 lipca Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji odwiedziły przedstawicielki portalu @travelist.pl Powodem były przyznane nagrody aż w czterech kategoriach, ponieważ po raz kolejny Kołobrzeg został wysoko oceniony w rankingu plaż prowadzonym przez portal.

Zajęliśmy dwa pierwsze miejsca: „Najlepsza plaża dla rodzin” i „Najlepsza plaża dla aktywnych”. Drugie miejsce przypadło nam w kategorii „Najbardziej imprezowa plaża”. Trzecie miejsce Kołobrzeg otrzymał w kategorii „Plaża Roku 2024”. Certyfikaty odebrała prezydent Anna Mieczkowska.

Magazyn Travelist już od 11 lat publikuje zestawienie najlepszych plaż nad Bałtykiem. W tym sezonie eksperci nominowali 15 plaż w konkursie głównym na Plażę Roku 2024 oraz wytypowali po 10 dodatkowych nominacji w 4 kategoriach tematycznych.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn