Wczoraj w Galerii Sztuki Współczesnej odbył się wernisaż wystawy Wandy Ireny Koźmińskiej, z okazji 60-lecia twórczości. Ekspozycję będzie można oglądać do 9 sierpnia.

60 lat twórczości Wandy Ireny Koźmińskiej to ponad 1500 prac. Przez ten czas zajmowała się malarstwem, rysunkiem, grafiką i fotografią. Jej twórczość obejmuje różnorodną tematykę. Wiele prac malarki powstawały za granicą m.in. w Bułgarii. Jak mówi Wanda Irena Koźmińska, wiele prac powstało z pamięci. Określiła je jako nierzeczywiste. Są też prace, które zajmują szczególne miejsce w sercu malarki, czyli te które powstały pod wpływem wzruszenia.

Wczoraj część prac można było obejrzeć podczas wernisażu wystawy z okazji 60-lecia twórczości Wandy Ireny Koźmińskiej. Były gratulacje i podziękowania. Prace Wandy Ireny Koźmińskiej można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej do 9 sierpnia.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn