Dzisiejsze intensywne opady deszczu we znaki dały się wszystkim: mieszkańcom, pieszym, kierowcom i służbom.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego wystosowało apel o pozostawienie aut na parkingach. Fatalne warunki drogowe i słaba widoczność sprawiły, że doszło do kilku kolizji. Przepełnione studzienki kanalizacyjne przestały odbierać nadmiar wody, a ulice zamieniały się w jeziora. Późnym popołudniem nieprzejezdna była ulica Chodkiewicza.

Pełne ręce roboty mają strażacy, nie tylko z Kołobrzegu. W naszym mieście tradycyjnie podtopione zostało Kino Wybrzeże, zalało także garaże przy Łopuskiego i przedszkole przy Radomskiej - w niektórych miejscach wciąż trwa wypompowywanie wody. Opady mają stopniowo zanikać. Według synoptyków powrócą w sobotnie popołudnie, na szczęście przelotne i nie tak dokuczliwe jak dziś.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook