W niedzielę o godz. 11:00 zapraszamy na III Kołobrzeski Piknik Sportowy "Bawmy się sportem". Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg tradycyjnie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka.

 

W programie: uroczyste otwarcie imprezy przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka oraz prezentacja poszczególnych klubów sportowych. Wyróżnienia dla zawodników poszczególnych klubów, pokazy sportowe, m.in. MMA, brazylijskie jujitsu, zapasy. Liczne konkursy i zabawy - turniej mini piłki siatkowej i mini piłki nożnej dla dzieci i rodziców, konkurencje sprawnościowo - sportowe dla dzieci i dorosłych, dla najmłodszych trampoliny i dmuchańce. Punkty edukacyjne, tj. porady diabetologiczne, pomiar cukru.

Ponadto w trakcie trwania pikniku czynne będą stoiska gastronomiczne, gdzie za symboliczną złotówkę będzie można skosztować kiełbaski z grilla, grochówki oraz wypieków przygotowanych przez rodziców dzieci z poszczególnych klubów. Zbiórka pieniędzy odbywać się będzie przez kołobrzeskich harcerzy do puszek na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego "Okruszek".

Foto: Daniel Pawlak / 2015.

piknik2015

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook