W najbliższą niedzielę "Projekt Kołobrzeg" zaprasza na kolejną odsłonę Pikniku Śniadaniowego.

 

Będzie to wspaniała okazja do pysznego rozpoczęcia lata. Poprzednie śniadanie na trawie przyciągnęło tłumy kołobrzeżan, a potrawy przygotowane przez lokalnych wytwórców rozeszły się w oka mgnieniu. Było sporo ciast, lodów, kawy, naturalnych soków, lemoniad, tart i wiele innych, znakomitych deserów. Znalazły się także dania na ciepło, a wśród nich zupy i naleśniki. Nie zabrakło też pysznego, świeżo upieczonego chleba.

Podczas drugiego pikniku pojawi się jeszcze większa liczba wystawców i jeszcze więcej smakołyków będzie czekało na piknikowiczów. Z kolei dla najmłodszych pociech przygotowane zostały różnorodne animacje. Piknik śniadaniowy rozpocznie się od godziny 10:00 na skwerze przy ulicy Dubois. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook