W Miejskich Wodociągach i Kanalizacji odwołano jednego z członków zarządu. Nie byłoby w tym może niczego nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że odwołana została córka jednej z radnych miejskich. I to polityczna decyzja - słyszymy komentarze. 

To jest decyzja polityczna - mówi K. Plewko, który uważa, że odwołanie to kara za brak absolutorium. Dlaczego? Prezydentowi zabrakło jednego głosu. Miał to być głos K. Strzyżewskiej, spokrewnionej z odwołaną z zarządu Wodociągów.

K. Strzyżewska na sesji ze względów zdrowotnych się nie pojawiła, choć docierały do nas informacje, że na moment głosowania będzie.

Nie udało nam się skontaktować z odwołaną z zarządu (urlop), która jest nadal pracownikiem spółki. Prezydent się nie wypowiada, jego rzecznik odesłał nas do Rady Nadzorczej, która dokonała zmian, ale i tu nie uzyskaliśmy informacji (także urop).

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn